Про насПро компанію

Історія компанії

«Велика Кишеня» — всеукраїнська мережа супермаркетів, яка за 21 рік свого існування завоювала прихильність сотень тисяч українців. Традиційно широкий вибір товарів, доступні ціни, незмінна якість і постійний її контроль з боку фахівців мережі, великий асортимент ексклюзивної продукції власних торговельних марок — усе це стало запорукою успіху «Велика Кишеня» серед українських покупців. А безліч отриманих нагород і перші місця в рейтингах — підтвердження незмінно високого рівня довіри українців до нас. І у своїй щоденній роботі ми прагнемо його виправдати.

Чому обирають саме нас

За високий рівень обслуговування та якість продукції «Велика Кишеня» неодноразово відзначали нагородами, дипломами,  почесними званнями представники державної влади, незалежних організацій та банківських структур.

Безпечність, якість та свіжість продукції, що реалізується, — це стовпи, на яких утримуються прихильність клієнта, його здоров’я та задоволення основних потреб.

У компанії розроблена та впроваджена в роботу система менеджменту якості та безпечності продукції та послуг, що базується на принципах міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Щороку компетентним органом проводиться перевірка дієвості даної системи.

Політика компанії у сфері якості спрямована на задоволення потреб наших клієнтів у максимально свіжій, якісній та безпечній продукції. Робота кожного торгового майданчика базується на чотирьох принципах – чистота та порядок, наповненість, відповідність цінників, гарантія якості.

Це цікавоФакти про компанію

млн

задоволених клієнтів

Магазина різного формату

Співробітників

Відгукипро нас

Корисно, зручно. Постійні акції. Доброзичливі працівники. Супермаркет, який завжди поруч. Самий необхідний асортимент.
Георгій Селіваненко
Ціни доступні, широкий вибір асортименту продуктів харчування та товарів для побутових потреб!
Irina Merleni
Зручне місце для покупок. Наявна велика кількість терміналів поповнення. Є паркінг і пандус для осіб на візках.
Ramark
Я люблю этот магазин. Персонал отзывчивый, вежливый, готовы помочь в любой ситуации. Много хороших акционные предложений. Лучшие цены на хлеб, мясо, овощи, молочные продукты. Супер, мне магазин нравиться.
Diana Gerner