З 17 червня по 30 липня всеукраїнська мережа супермаркетів «Велика Кишеня» проводить конкурс на створення концепції оформлення магазину серед майбутніх спеціалістів у галузі дизайну та архітектури.

Якщо ви захоплюєтесь своєю майбутньою професією, маєте ідеї, які варті того, щоб бути втіленими у життя, вмієте працювати та вірите у власний талант – долучайтеся до нашого проекту! Заповніть анкету учасника та поділіться з нами вашим портфоліо, отримайте та виконайте творче завдання – і, цілком можливо, що саме ви станете переможцем нашого конкурсу.

А поборотися є за що: фіналіст конкурсу отримає грошову нагороду та можливість працевлаштування за профілем в мережу «Велика Кишеня». Та найголовніше – його проект буде втілено на базі одного з магазинів «Велика Кишеня» у Києві. А це вже чималий здобуток для молодого спеціаліста.

Твоя кар’єра чекає на тебе!

Офіційні правила

До участі у конкурсі запрошуються студенти 4-5 курсів профільних навчальних закладів , які навчаються за спеціальністю «Дизайн» або «Архітектура».

Конкурс проводитиметься у чотири етапи.

  1. 1. З 17.06.2015 по 1.08.2015 заповнюй анкету учасника, а також обов’язково вкажи посилання на власний творчий доробок - портфоліо або приклади своїх робіт. Готову анкету надсилай на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  2. 2. З 3.08.2015 по 5.08.2015 – журі «Великої Кишені», до складу якого увійдуть профільні спеціалісти та топ-менеджери мережі, обере найкращі роботи авторів, яких буде запрошено до участі в наступному етапі конкурсу. Список учасників, які пройшли відбірковий тур, буде оголошено на офіційному сайті «Великої Кишені» та у групах мережі в Facebook та ВКонтакті. Також учасникам буде передано творче завдання, за результатами виконання якого буде визначений переможець конкурсу .
  3. 3. З 6.08.2015 по 20.08.2015 – період виконання учасниками, яких було запрошено до участі у другому турі конкурсу, отриманого творчого завдання. УВАГА! Останній день подачі робіт – 17.08.2015 включно
  4. 4. З 21.08.2015 по 28.08.2015 – визначення переможців конкурсу та оголошення результатів на сайті «Великої Кишені» та в групах в наших соціальних мережах. Переможця буде проінформовано особисто.

Виникли питання? Надсилай e-mail на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..