Інформаційні справки

Власні торговельні марки мережі «Велика Кишеня»

Власні торговельні марки мережі «Велика Кишеня»

Продукція під власною торговою маркою (ВТМ), або Private Label, — це товари, які спеціально на замовлення мережі виготовляються виробниками відомих брендів і продаються тільки в наших магазинах.

Навіщо ми це робимо?

Низька ціна. ВТМ — це унікальна можливість запропонувати нашим покупцям продукцію, яка не поступається за споживчими якостями аналогам відомих брендів, але при цьому коштує значно менше. Річ у тому, що тісна співпраця з виробниками, відсутність посередників і витрат на рекламу дозволяє нам забезпечити нижчі ціни, ніж ціни на подібні товари відомих брендів.

Якість. Ми, як ніхто інший, зацікавлені в тому, щоб покупці, купуючи продукцію наших ВТМ, отримували дійсно якісний продукт. Тому ми контролюємо якість на кожному етапі виробництва — від вибору сировини і до моменту появи продукту в наших магазинах, а також залучаємо для цього професіоналів. Так, усі вибрані нами виробники ВТМ мають сертифікати, що підтверджують якість продукції, а всі товари перевіряються в незалежних акредитованих лабораторіях.

Продукція власних торгових марок нашої мережі — це насамперед якість, аналогічна якості товарів відомих брендів, за нижчою ціною, великий вибір товарів абсолютно різних сегментів: від побутової техніки до бакалії. Ці переваги вже змогли оцінити наші постійні покупці.

Наші ВТМ

Сьогодні в магазинах мереж «Велика Кишеня», «Велмарт», «ВК SELECT» і «ВК Експрес» представлена ​​продукція 16 власних торгових марок — всього понад 1350 артикулів.

Найбільш широко представлені товари брендів «№1» і «Хіт продукт».  Не менш популярними є власні торгові марки компанії: Day By Day, Winix, Max Effect, Kandi Kat, Хіт Kids, Delisse, Sizzle,  які представлені як в food, так і non-food сегментах.