Інформаційні справки

«Ритейл Групп»

«Ритейл Групп» - динамічно розвивається компанія-новатор, яка орієнтується на впровадження нових технологій і новаторських проектів у всіх сферах своєї діяльності; а також прагне вибудовувати ефективні і прозорі партнерські відносини з виробниками та постачальниками.

 

Холдинг "Рітейл Груп" управляє добре відомими українському покупцеві продуктовими мережами: 17 гіпермаркетами «Велмарт» в 12 містах України і 1 в Молдові, 40 супермаркетами «Велика Кишеня» в 12 містах України, 4 магазини преміум-формату «ВК SELECT» (Київ) , 9 "магазинів біля дому" "ВК Експрес" (Київ, Умань). Також в управлінні компанії знаходиться мережа супермаркетів "Green Hills Market" (Молдова).

На сьогоднішній день в мережі супермаркетів «Велика Кишеня» діє унікальна програма лояльності «Бумеранг», аналогів якої в Україні не існує. Цей проект став безумовним маркетинговим проривом в українському рітейлі. Тільки за 2014 компанія повернула покупцям понад 67 мільйонів гривень бонусами, з них понад 17 мільйонів за програмою «Бумеранг», якою користуються близько 50 000 українців.

Важливим стратегічним кроком для компанії став також запуск в 2014 році проекту «Франчайзинг». Комісійна франшиза «ВК Експрес» відрізняється відсутністю інвестицій в закупівлю товару, оскільки вся продукція надається під реалізацію.

Компанія продовжує активно розвивати ВТМ, частка яких в обороті мережі в 2014 році склала 5,61%.

Новаторським проривом стало впровадження в магазинах мереж «Велика Кишеня» і «Велмарт» власної розробки IT-фахівців компанії - кас самообслуговування. Станом на кінець 2014 року в магазинах компанії було встановлено 70 кас самообслуговування, а в 2015 році планується запустити ще 50. На сьогоднішній день цими касами користуються більше 12% всіх покупців. Інноваційні каси, що представлені в мережах «Велика Кишеня» і «Велмарт», донині залишаються єдиними в Україні подібними розробками, повністю реалізованими силами рітейлера.