Інформаційні справки

Мережа «Велика Кишеня"

«Велика Кишеня» - одна з найбільших національних роздрібних мереж в Україні. Перший магазин мережі відкрився в Києві в квітні 2000 року. На сьогодні мережа «Велика Кишеня» налічує 40 магазинів в 12 містах України. Щодня в супермаркетах мережі здійснюють покупки понад 20 000 чоловік. Також «Велика Кишеня» є одним з найбільших роботодавців України, що забезпечує зайнятість понад 7 тис. осіб.

 

«Велика Кишеня» - інноваційна компанія. У своїй операційній діяльності мережа давно і активно впроваджує новаторські рішення і високі технології. Так, на всіх торгових майданчиках компанії автоматизовані основні види робіт: прийом, замовлення і повернення товарів; класична процедура інвентаризації товарних запасів замінена простою і зручною міні-інвентаризацією.

Ефективну та безперебійну роботу великої роздрібної мережі забезпечують три власних розподільних центри, площею 24 тис.м.кв. На їх базі в липні 2008 року компанія розпочала програму переходу поставок товару через власну логістику. На сьогоднішній день показник централізації поставок досяг 65%.

Мережа «Велика Кишеня» однією з перших в Україні почала розвивати напрямок Private Lable, який представлений власними торговими марками. Лідерами продажів є «Хіт Продукт» і «№1». Всього на даний момент в магазинах мереж «Велика Кишеня», «Велмарт», «ВК SELECT» і «ВК Експрес» представлена продукція 16 власних торгових марок. Під цими брендами у всіх магазинах мережі представлена бакалія, м'ясні та молочні вироби, побутова хімія, товари для дому та безліч інших товарів - всього близько 1350 найменувань товарів, які сміливо, можуть конкурувати з провідними ТМ у кожній категорії.

В кінці 2009 року в мережі почала діяти бонусна програма "Карта для всієї РОДИНИ". Вона дає власникам карти можливість отримувати бонуси за кожну покупку. На сьогодні програма "Карта для всієї РОДИНИ" успішно впроваджена в усіх супермаркетах "Велика Кишеня", "ВК Експрес" і ВК SELECT.

А в 2014 році в мережі супермаркетів "Велика Кишеня" стартувала програма "Товарів Півціні Повертаєш", що так полюбилася нашим покупцям за можливість економити на щоденних покупках.

Успішно розвивається в магазинах мережі і власне виробництво: м'ясні та овочеві напівфабрикати, свіжозаморожена і охолоджена риба, продукція м'ясного відділу, власні пекарні і кондитерські цехи, а також кулінарія.

Шість років поспіль - з 2005 по 2010 рік - "Велика Кишеня" була визнана кращою мережею роздрібної торгівлі України за результатами фестивалю-конкурсу "Вибір року". Довіру покупців, які обирають "Велику Кишеню", - це найбільша нагорода для нас і величезний стимул розвиватися далі.