Подарункова картка

Офіційні правила використання Подарункової картки:

1. Подарункова картка (далі — Картка) — пластиковий виріб із певного матеріалу, на якому вказані номінал і її штриховий код. Картка не є платіжним документом або цінним папером. Картка надається разом із конвертом і Правилами її використання.

2. Подарункова картка дає право на знижку під час купівлі будь-якого товару з асортименту, який є в наявності в мережі супермаркетів «Велика Кишеня», «Велика Кишеня Експрес» на момент пред'явлення Подарункової картки на суму, зазначену в номіналі.

3. Номінал Картки вказується в гривнях і рівної її вартості. Номінали: 200 і 500 гривень з ПДВ.

4. Власником Картки вважається повнолітня дієздатна особа, яка пред'явила її для отримання товарів у будь-якому супермаркеті «Велика Кишеня», «Велика Кишеня Експрес». Пред'явлення Картки неповнолітньою особою можливе лише за умови супроводу його одним з батьків або опікунів.

5. Картка може бути придбана шляхом готівкового або безготівкового розрахунку фізичними або юридичними особами. Під час купівлі Картки Покупець, крім самої Картки, отримує касовий чек на суму сплачених коштів.

6. Картка дійсна до 31 грудня 2019 року.

7. У разі, якщо протягом строку дії Картки Власником не буде реалізоване право на придбання товару, то сума, сплачена за Картку, залишається у розпорядженні Продавця і поверненню не підлягає.

8. Картка може бути використана тільки один раз. Для придбання товару Власник повинен передати Картку касиру. Після оформлення касиром покупки подарункова карта підлягає вилученню.

9. Картка не є іменною: використовувати її може як Покупець особисто, так і будь-яка інша особа — пред'явник Картки.

10. Вартість покупки може перевищувати номінал Картки, при цьому Власник повинен доплатити різницю між номіналом Картки і вартістю товару готівкою або банківською карткою. У разі, якщо вартість покупки менше номіналу Картки, залишок коштів Покупцеві не повертається.

11. Картка не підлягає зворотній конвертації в грошовий еквівалент.

12. У разі втрати Картки остання відновленню не підлягає.

13. Адміністрація супермаркету має право не прийняти Картку в разі виникнення сумнівів у її справжності або за наявності пошкоджень штрихкоду.

14. УВАГА, ОБМЕЖЕННЯ! Картка може бути використана під час купівлі товарів, за якими в момент здійснення покупки встановлені мінімальні/максимальні роздрібні ціни (алкогольні напої/тютюнові вироби) тільки до розміру вартості (ціни), встановленої чинними нормативно-правовими актами України.

15. Покупка Картки свідчить про згоду Власника з цими Правилами.

16. Під час здійснення розрахунку сертифікатом в одному чеку можлива оплата за товар тільки одним сертифікатом.

Ви також можете ознайомитися з інформацією за телефоном 0-800-50-15-05.
* Дзвінки безкоштовні з усіх телефонів у межах України.

Купити та використати подарункову картку можна в усій мережі супермармаркетів «ВЕЛИКА КИШЕНЯ».