Програма лояльності

Ми піклуємося про наших покупців, а також про те, щоб купувати в наших супермаркетах вам було не тільки зручно, але й вигідно. Саме тому для наших постійних покупців у магазинах «Велика Кишеня», «ВК Експрес», а також «ВК SELECT» діє спеціальна програма лояльності «Картка для всієї Родини». Механіка проста: ви купуєте потрібний вам товар, а ми повертаємо вам частину витрачених вами грошей на вашу бонусну картку — у вигляді бонусів. Надалі ви можете використовувати накопичені бонуси для оплати подальших покупок. Отже, трохи детальніше про те, як економити разом з «Великою Кишенею»! Заробленими грошима (бонусами) ви можете розраховуватися за свої покупки вже на наступний день.

bumerang-image-1

Що таке Бонусна картка «Для всієї родини»?

Ставши власником бонусної картки, ви зможете повернути відсоток вартості покупок.

Переваги Бонусної карти «Для всієї родини»

  • ЕКОНОМНО - гарантовано заробляйте гроші на своїх покупках і заощаджуй сімейний бюджет з програмою
  • ВИГІДНО - розраховуйтесь заробленими грошима (бонусами) вже на наступний день після покупки за будь-які покупки
  • ЗРУЧНО - накопичуйте швидше, користуючись 4-ма картами (основна карта і 3 брелока)

Як накопичити бонуси?

Купуючи в магазинах «Велика Кишеня», «ВК Експрес», «ВК Select» необхідно надати активовану бонусну карту касирові. При покупках з картою «Для всієї родини» на бонусний рахунок покупця нараховуються бонуси за номіналом.

Як розраховуватися бонусами за покупки?

Необхідно надати активовану бонусну карту касирові і озвучити суму бонусів, якими ви хочете розплатитися за свою купівлю. Бонусами можна розраховуватися і за товари, на які встановлено мінімальна роздрібна ціна. Сума бонусів до оплати не повинна перевищувати суму, яка є на вашому бонусному рахунку. Нарахування бонусів і оплата бонусами відображаються в чеку. Бонуси на Карту «Для всієї родини» нараховуються у всіх магазинах «Велика Кишеня»,«ВК Експрес»,«ВК Select» на всі товари, крім акційних. Бонусами ви можете розплачуватися на касах самообслуговування.

Як стати власником Бонусної карти?

1. Здійсніть одноразову купівлю на вказану суму:

  • Якщо сума чека більше, ніж 39 грн, Ви отримуєте* бонусну карту.

2. Придбати Картку на касі за 50 грн.

*під отриманням або обміном мається на увазі придбання картки за 15 гривень (з ПДВ). 

Придбану Вами карту необхідно активувати. Це можна зробити трьома способами:

Обов'язково надавайте Вашу картку або брелок на касі під час кожної купівлі. Тільки в цьому випадку будуть нараховуватися бонуси за покупки. У разі втрати картки або брелока необхідно:

  • Купити на касі новий комплект Картки для всієї родини;
  • Зателефонувати за номером гарячої лінії для відновлення даних по карті 0-800-501-505

УВАГА! Для активації нового комплекту Бонусної карти Вам не потрібно реєструвати карту заново. Інформація перейде на нову карту АВТОМАТИЧНО протягом доби. 

З офіційними правилами програми можна ознайомитись тут.