"Велика Кишеня" - великий роботодавець, який забезпечує зайнятість понад 7000 чоловік. 16 років поспіль "Велика Кишеня" утримує сильні позиції на роздрібному ринку України завдяки згуртованій роботі колективу мережі. Саме професіоналізм та самовіддача працівників зробили "Велику Кишеню" затребуваною та улюбленою мережею українських споживачів. Ми постійно розвиваємося і тому завжди раді кваліфікованим спеціалістам з великим досвідом роботи, а також працівникам, які щойно починають трудовий шлях.

Ми пропонуємо цікаву роботу в успішній компанії, достойну оплату праці, професійний розвиток та можливість кар’єрного росту.

tmp bestjob img1

"Велика Кишеня" пропонує працівникам можливість самостійно впливати на розмір свого заробітку.

Для більшості посад в нашій мережі розроблено систему, яка визначає залежність винагороди від результатів роботи. Це означає, що вашу працю буде гідно оплачено.

Ми безкоштовно навчаємо новачків без досвіду роботи.

"Велика Кишеня" надає власні ресурси для того, аби нові працівники отримали знання та навички, необхідні для роботи. Усе, що вам потрібно, – бажання працювати, прагнення розвиватися та націленість на результат.

tmp bestjob img1
tmp bestjob img1

Можливість працювати у високотехнологічній компанії.

"Велика Кишеня" — інноваційна компанія, яка активно використовує сучасні технології. В усіх магазинах мережі автоматизовані основні види робіт, аби ваша праця була максимально комфортною та продуктивною.

Які працівники нам потрібні?

МИ ШУКАЄМО амбітних, цілеспрямованих людей, які працюють на результат.
МИ НАДАЄМО ПЕРЕВАГУ ТИМ, хто прагне професійного зростання та розвитку.
МИ ЦІНУЄМО ТИХ, хто вміє працювати в команді та готовий докладати зусиль для спільного успіху. 

Як влаштуватися до нас на роботу?

  • Оберіть місто або формат магазину;
  • Виберіть вакансію;
  • Надішліть резюме із зазначенням бажаної заробітної плати на вказану у вакансії ел. адресу

Якщо немає належної вакансії

Не завжди в компанії відкрита саме та вакансія, яка вас цікавить. У цьому випадку надішліть лист із резюме на будь-яку з електронних адрес, вказаних в оголошеннях про вакансії. В темі листа вкажіть назву посади, на якій вам хотілося б працювати в мережі "Велика Кишеня". Ваші дані будуть зберігатися в нашій базі резюме. Як тільки в компанії з'явиться вакансія, відповідна вашим здібностям і побажанням, ми запросимо вас на співбесіду.