Власні ТМ

Власні торговельні марки мережі «Велика Кишеня»

Продукція під власною торговою маркою (ВТМ) або Private Label — це товари, які спеціально на замовлення мережі виготовляються виробниками відомих брендів і продаються тільки в наших магазинах.

Навіщо ми це робимо?

Низька ціна. ВТМ — це унікальна можливість запропонувати нашим покупцям продукцію, яка не поступається за споживчими якостями аналогам відомих брендів, але при цьому коштує значно менше. Справа в тому, що тісна співпраця з виробниками, відсутність посередників і витрат на рекламу дозволяє нам дати ціни нижчі, ніж ціни на подібні товари під відомими брендами.

Якість. Ми, як ніхто інший, зацікавлені в тому, щоб покупці, купуючи продукцію наших ВТМ, отримували дійсно якісний продукт. Тому ми контролюємо якість на кожному етапі виробництва — від вибору сировини і до моменту появи продукту в наших магазинах, а також залучаємо для цього професіоналів. Так, всі вибрані нами виробники ВТМ мають сертифікати, що підтверджують якість продукції, а всі товари перевіряються в незалежних акредитованих лабораторіях.

Продукція власних торгових марок нашої мережі — це, насамперед, якість, аналогічна з відомими брендами, за нижчою ціною, великий вибір товарів в абсолютно різних сегментах: від побутової техніки до бакалії. Ці переваги вже змогли оцінити наші постійні покупці.

Наші ВТМ

На даний момент в магазинах мереж «Велика Кишеня», «Велмарт», «ВК SELECT» і «ВК Експрес» представлена ​​продукція 16 власних торгових марок — всього понад 1350 артикулів.

Найбільш  широко представлені товари під брендами «№1» і «Хіт продукт». Не менш популярними є власні торгові марки компанії: Delisse, Sizzle, Day By Day, Toto, Winix, Veroni, «Добрино», «Щедре застілля», Max Effect, Kandi Kat, Green Hills, Majestea, Хіт Kids, які представлені як в food, так і non-food сегментах.

Наші власні торгові марки

Торгова марка «№1»

Торгова марка «Xіт Продукт»

Торгова марка «Delisse»

Торгова марка «ТоТо»

Торгова марка «Добрино»

Торгова марка «Green Hills»

Торгова марка «Щедре застілля»

Торгова марка «Max Effect»

Торгова марка «Day by Day»

Торгова марка «Kandi Kat»

Торгова марка «Winix»

Хіт Kids

Торгова марка «Вероні»