Власні ТМ

Власні торговельні марки мережі «Велика Кишеня»

Продукція під власною торговою маркою (ВТМ) або Private Label — це товари, які спеціально на замовлення мережі виготовляються виробниками відомих брендів і продаються тільки в наших магазинах.

Навіщо ми це робимо?

Низька ціна. ВТМ — це унікальна можливість запропонувати нашим покупцям продукцію, яка не поступається за споживчими якостями аналогам відомих брендів, але при цьому коштує значно менше. Справа в тому, що тісна співпраця з виробниками, відсутність посередників і витрат на рекламу дозволяє нам дати ціни нижчі, ніж ціни на подібні товари під відомими брендами.

Якість. Ми, як ніхто інший, зацікавлені в тому, щоб покупці, купуючи продукцію наших ВТМ, отримували дійсно якісний продукт. Тому ми контролюємо якість на кожному етапі виробництва — від вибору сировини і до моменту появи продукту в наших магазинах, а також залучаємо для цього професіоналів. Так, всі вибрані нами виробники ВТМ мають сертифікати, що підтверджують якість продукції, а всі товари перевіряються в незалежних акредитованих лабораторіях.

Продукція власних торгових марок нашої мережі — це, насамперед, якість, аналогічна з відомими брендами, за нижчою ціною, великий вибір товарів в абсолютно різних сегментах: від побутової техніки до бакалії. Ці переваги вже змогли оцінити наші постійні покупці.

Наші ВТМ

На даний момент в магазинах мереж «Велика Кишеня», «Велмарт», «ВК SELECT» і «ВК Експрес» представлена ​​продукція 16 власних торгових марок — всього понад 1350 артикулів.

Найбільш  широко представлені товари під брендами «№1» і «Хіт продукт». Не менш популярними є власні торгові марки компанії: Delisse, Sizzle, Day By Day, Winix, Max Effect, Kandi Kat, Хит Kids, які представлені як в food, так і non-food сегментах.

Наші власні торгові марки

Торгова марка «№1»

Торгова марка «Xіт Продукт»

Торгова марка «Max Effect»

Торгова марка «Day by Day»

Торгова марка «Kandi Kat»

Торгова марка «Winix»