Найсвіжіша свинина, яловичина, телятина, баранина і птиця, а також субпродукти, напівфабрикати, ковбаси для смаження — всього близько 200 найменувань м'яса і м'ясних продуктів на будь-який смак і гаманець — чекають на покупців у відділах м'ясного виробництва мережі «Велика Кишеня».

Господині тут завжди знайдуть все, що необхідно для приготування улюблених м'ясних страв: від традиційного фаршу для соковитих і апетитних домашніх котлет до м'яса птиці для шанувальників дієтичного харчування. Любителів відпочинку на природі потішить великий вибір ковбасок для смаження: «Шашликові», «Українські», «Мюнхенські», «Франкфуртські», «Мисливські», «Сільські», «Домашні» — всього понад 10 видів! Також у м'ясному відділі можна купити і свіже м'ясо для ароматного й смачного шашлику — як зі спеціями, так і без них. Не забули у «Великій Кишені» і про найвибагливіших гурманів — спеціально для них у наших магазинах представлені й делікатесні сорти м'яса в асортименті: індичина, фуа-гра, перепелине м'ясо, ангус і багато іншого.

І найважливіше: ми жорстко контролюємо якість м'ясної продукції, представленої в нашій мережі супермаркетів. Ви можете бути впевнені у свіжості та якості придбаних м'ясних виробів.