Дегустацію тортів та тістечок власної кондитерської  мережі Велика Кишеня провели для журналістів та фуд-блогерів

Світлана Шептуха, переможниця I сезону шоу «МастерШеф» та Олег Ожеледа, дієтолог, а також  фуд-блогери та журналісти дегустували  25 травня натуральні десерти від Великої Кишені.  «Велика Кишеня вже у найближчому майбутньому продемонструє якісне оновлення супермаркетів, почали ми з кондитерського напрямку, запустив 30 видів тортів та 15 видів тістечок», - говорить директор мережі Максим Попов.

«Торти дуже смачні, не очікувала  такого натурального та ніжного смаку, якщо чесно, але вони мене вразили. Ще одна дуже приваблива риска – десерти дуже доступні як для такої високої якості», - ділиться Світлана Шептуха. «Я спробував усе окремо, хотів зрозуміти, наявні чи транс-жири та цукрозамінники. Мене дуже привабили смаки цих десертів, вони не тільки натуральні, але й дуже смачні», - каже  Олег Ожеледа. Олег захопився дієтологій після того, як знизив свою вагу зі  160 кг до 86, у цьому йому допомогла участь у програмі «Зважені та щасливі». Тому для нього дуже важливо, щоб продукція була натуральною, без інгредієнтів, які погано  сприймаються організмом людини. «Солодке їсти потрібно, у невеликій кількості тіште себе та не жалійте про це. Щоб почувати себе краще, - віддавайте перевагу натуральним десертам», - рекомендує  Олег.

Юлія Тищенко, бренд-шеф власної кондитерської мережі Велика Кишеня обіцяє, що найближчим часом будуть  представлені ще декілька видів тістечок та тортів. Крім того, до кожного свята лінійка тортів оновлюється та доповнюється.  Вже зараз у продажі з’явилися смачні еклери з наповненням трьох видів – з кремом шоколадним, лимонним курдом та з  кремом ванільним.

«Ми усі батьки і мені як мамі  дуже важливо дати  дитині натуральний продукт и не просто якесь тістечко, а десерт, зроблений з усією любов’ю», - каже Тищенко. Саме тому усі інгредієнти для десертів натуральні, заварний крем, варення та джем готуються по класичним рецептам,  з використанням виключно натуральних продуктів. «Креми ми підфарбовуємо ягідками, тому частина тортів та тістечок отримали такий яскравий та привабливий вигляд», - говорить Тищенко.

Окремо Світлана Шептуха відзначила оформлення тортів. «Вони дуже красиві, я можу сказати, - одні з найкращих у Києві», - підкреслює переможниця I сезону «МастерШефа».

Натуральні десерти власної кондитерської Велика Кишеня можна придбати за адресою: вул. Грушевського, 9, вул. Інститутська 15/5, Печерська площа, 1, вул. Руденко, 9а, пр. Григоренко, 26, вул. Бориспільська, 9,  Харківське шосе, 19, ТРК "Мега-сіті", пр. Воз’єднання, 2/1а (пр. Мира,1), ТЦ "Дарниця", Залізничне шосе, 57, вул. Матикіна, 1.