Велика Кишеня під час ЧистоFestу розіграла 5 сертифікатів по 500 гривень.

23 квітня по всій Україні пройшла акція на підтримку екологічного та чистого стану країни «Зробимо Україну чистою разом!», в якій в взяла участь і Велика Кишеня, вийшовши на прибирання в Гідропарку, Голосіївському парку, на Йорданському і Лебединому озерах, в ботанічному саду ім . М.М. Гришка в Києві. Загалом у прибиранні взяло участь близько 70 співробітників компанії.

В рамках акції в Гідропарку було організовано ЧістоFest - всеукраїнський екологічний фестиваль. Під час його проведення в Гідропарку було зафіксовано 2 рекорди – на суботнику зібрано найбільший мішок для сміття об'ємом 119 м3 та прибрано найбільшу територію за обмежений час – 350 га землі.

Під час фестивалю ритейл-партнер акції Велика Кишеня встановила свій рекорд - подарувала понад тисячу кексиків та сувенірних браслетів учасникам акції і відвідувачам фестивалю. Велика Кишеня також провела зі сцени фестивалю конкурс, в якому призами були сертифікати на покупки номіналом в 500 гривень. П'ятеро щасливчиків відповіли на питання вікторини і стали власниками сертифікатів Велика Кишеня. Серед них - троє учнів з дружного 6-Б класу 66-ї школи Дніпровського району - Гліб Лобанов, Андрій Гаврищенко, Лера Руденко. Подарунок також отримала студентка, жителька Переяслав-Хмельницького Олена Шитлюк і Олена Тарасенко, киянка, співробітниця ЖКГ Дніпровського району.

Велика Кишеня дякує всім учасникам акції, фестивалю і вікторини за проявлену активність і обіцяє ще багато цікавих конкурсів та призів.