Велика родина Retail Group стала учасником акції «Зробимо Україну чистою разом», яка об'єднала 24 обласних центри.

Велика Кишеня і Велмарт виходять на всеукраїнський суботник «Зробимо Україну чистою разом», який пройде 23 квітня по всій Україні. У Києві співробітники торгової мережі Велика Кишеня вийдуть на прибирання Гідропарку, Голосіївського парку, озер Лебедине і Йорданське, а також ботанічного саду ім. М.М. Гришка. Співробітники торгової мережі Велмарт вийдуть на прибирання в Харкові, Бердянську, Полтаві, Миколаєві, Івано-Франківську та Чернівцях. Компанія радо підтримує великомасштабну щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію «Зробимо Україну чистою разом».

Retail Group, як соціально відповідальна компанія, підтримує місію заходу, виступаючи за дбайливе ставлення до навколишнього середовища, правильне поводження з відходами, а також робить свій внесок у справу формування екологічної культури, беручи участь у прибиранні та благоустрої засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. У 2016 році ця акція охопить понад 5000 різних місць і в ній візьме участь близько 700 000 волонтерів з усієї України.

Retail Group запрошує своїх покупців, партнерів та всіх небайдужих на наймасштабніше прибирання країни. Ви можете приєднатися до нас на фестивалі ЧІСТОFEST, який пройде в Гідропарку. Retail Group організовує конкурси, за участь в яких можна отримати приємні цінні призи, гарантовано отримати красиві та душевні сувеніри, а також дегустувати смачну продукцію власної кондитерської Велика Кишеня. Приєднуйтесь до кращих заради чистої і красивої України!

Детальна інформація про акцію - на сайті https://letsdoitukraine.org