Та отримав за свою унікальність нагороду – народне визнання Абсолютний Фаворит Успіху-2015 року у категорії «Програма знижок і бонусів у торговельній мережі».

Майже за весь час дії програми лояльності Бумеранг в мережі супермаркетів Велика Кишеня, покупцям повернуто 73 мільйона гривень від суми здійснених раніше покупок.

Всього до програми Бумеранг залучено 36 супермаркетів Велика Кишеня на території Києва та регіонів України. «Програма лояльності є унікальною для України. Ніхто, крім нас, не повертає половину вартості товару, а покупці це цінують», - розповідає Людмила Міщенко, маркетинг-директор групи компаній Retail Group.

Як стало відомо, це цінують не тільки звичайні покупці, які і відзначили Бумеранг, а й знаменитості, які також присудили програмі лояльності мережі Велика Кишеня відзнаку лідерства. Серед журі відомих людей – Тимофій Нагорний, Павло Костіцин, Катерина Бужинська, Юрій Горбунов та багато інших. «Ми цінуємо таку пошану та висловлюємо подяку нашим покупцям та усім добрим людям за те, що обирають супермаркети Велика Кишеня для здійсненя своїх основних покупок», - каже Людмила Міщенко.

Програма лояльності Бумеранг працює у мережі Велика Кишеня з травня 2014 року. На даний час 45% покупців користуються цією програмою лояльності. Детальніше про програму за посиланням.