Кондитери торгової мережі Велика Кишеня представляють покупцям колекцію оригінальних тортів та тістечок, а також сучасну варіацію всесвітньо відомих і улюблених десертів.

З 1 квітня, в супермаркеті Велика Кишеня, в Києві, за адресою вул. Вербицького, 18, а з 4 квітня - ще в 9 магазинах столиці, можна буде придбати кондитерську продукцію, створену виключно з натуральних інгредієнтів. Всього до продажу надійде 30 видів тортів та 15 видів тістечок, для яких кондитери самі ретельно підбирають інгредієнти.

Кондитери підготували 12 видів тортів власної рецептури. Серед оригінальних рецептів - торт «Шанті» з бісквітів, змащених ніжним вершковим кремом з додаванням чорносливу, родзинок і вкрапленнями медового бісквіту. Його спеціальна ціна - 79 гривень. Торт «Джакарта» складається з двох коржів з пісочного тіста та чотирьох повітряно-горіхових коржів. Їх доповнюють 2 види кремів, а оформлено торт квітами, виконаними з меренгів та волоських горіхів.

А ще в асортименті - французький торт «Опера», угорський «шомлої Галушка», який буде продаватися за спеціальною ціною 69 гривень. Сучасна варіація «Медовика», традиційний «Естерхазі», чіз-кейк «Нью-Йорк», торт «Чорний ліс» і, звісно ж, «Наполеон». Середня ціна кілограма кондитерського виробу - 120 гривень. Спеціальні ціни на торти «Шомлої Галушка» і «Шанті» діють до 17 квітня.

З 4 квітня продукція нової кондитерської буде продаватися в магазинах мережі Велика Кишеня, ВК Експрес і магазині ВК Селект, в Києві за адресами: вул. Руденко, 9а, пр. Григоренка, 26, Бориспільська, 9, Харківське шосе, 19, ТРК "Мега-сіті", пр. Возз'єднання, 2/1а (пр. Миру, 1), ТЦ "Дарниця", Залізничне шосе, 57 , Кіквідзе, 2/34, вул. Пожарського, 13, вул. Матикіна, 1