З 30 березня і до 20 квітня в мережі Велика Кишеня можна придбати товари дитячої гігієни та дитяче харчування зі знижками до 25%.

50 позицій дитячого харчування і понад 60 позицій товарів дитячої гігієни пропонуються покупцям за зниженими цінами в магазинах Велика Кишеня в Києві за такими адресами: Вербицького, 18, Героїв Дніпра, 31, Глушкова, 36, Лятошинського, 14. В інших регіонах їх можна придбати: в Херсоні - вул. Дорофєєва, 30, в Чернігові - вул. Незалежності, 32, в Черкасах - вул. Героїв Сталінграду, 34.

Турботливі батьки зможуть придбати своїм улюбленим чадам соки ТМ Малятко, фруктові пюре Малятко та Фрута, а також каші Heinz та Bebi Premium зі знижкою 25%. Продукцію ТМ Чудо-чадо можна буде купити зі знижкою 20%.

Ніжній шкірі малюка дуже сподобаються підгузки Huggies, а батькам - знижка на їх покупку в 20%. Дитячі креми, присипки, серветки, одноразові пелюшки, зубні щітки і пасти, сіль для ванн, засоби для прання дитячого одягу і білизни, а також кондиціонери можна буде придбати зі знижкою 10-25%.

Батькам легше піклуватися про дітей і сімейний бюджет, здійснюючи закупи в супермаркетах Велика Кишеня.