Велика Кишеня пропонує усім небайдужим киянам приєднатися до благодійного футбольного матчу, приуроченого до Всесвітнього дня інформування про аутизм.

3 квітня вперше у Києві відбудеться благодійний футбольний матч «Парламентський кубок», у якому зійдуться збірні народних депутатів та українських журналістів. Велика Кишеня виступає інформаційним спонсором цього заходу та запрошує прийти та вболівати за обрану команду чи гравців, а також усіх, хто хоче допомогти дітям.

Матч пройде на стадіоні ім. Баннікова, за адресою: пров. Лабораторний, 7 А. Усі, хто підтримує ініціативу, прагнуть привернути увагу громадськості до проблеми аутизму і допомогти особливим дітям зібрати 200 тис. грн. на оснащення двох сенсорних кімнат в корекційному центрі «Прімавера». Запрошення на матч за благодійний внесок від 40 грн. можна замовити за тел.: +38 (044) 428-57-18 або на сайті. Початок матчу о 14.00.

Бути небайдужим просто — долучайтеся до Всесвітнього дня інформування про аутизм! Запрошуємо вас 2 та 3 квітня розповісти про дітей - аутистів хоча б одній людині. Ще ви можете вдягти щось блакитного кольору, зробити фото у цьому одязі та розмістити його у соціальних мережах з хештегом #Київ_у_блакитному

Організатори матчу: Асоціація міжнародних і всеукраїнських ГО «Соціальний Захист», Федерація Футболу України та БФ «Розвиток футболу України».

032016 football plakat