Новинка власного імпорту в мережі Велика Кишеня - муси польського виробника Menii з натуральних інгредієнтів, що не містять глютену, консервантів та зайвих калорій.

З середини березня в мережу супермаркетів Велика Кишеня надходять у продаж муси Choco mus, Duo Mus і Just! Mousse. Всі вони авторської фабрики здоров'я Menii Łukasz Jakubowski, що розташована в польській Паб'яніце, виробляються з натуральних продуктів, без використання консервантів, а деякі муси не містять глютену. Про цю особливість вказують знаки, що розташовані на упаковці і легко розпізнаються.

Муси в упаковці по 100 грамів є відмінним десертом для дітей і дорослих, що піклуються про своє здоров'я і віддають перевагу приємним легким смакам фруктів. «Нам сподобалися оригінальні поєднання смаків і, звичайно, співвідношення високої якості і поміркованої ціни, адже це кредо нашої компанії - пропонувати покупцеві краще за найнижчою ціною», - зауважуе Олег Первушин, керівник департаменту Dry Food ГК Retail Group. Зараз наші покупці можуть придбати 13 видів мусів за ціною 16,99 гривень за упаковку.

Фабрика Meni Łukasz Jakubowski відкрита в 2010 році і з тих пір її продукція користується заслуженою популярністю в Польщі та ряді інших країн. Виробництво мусів стандартизовано згідно з міжнародними вимогами IFS, HACCP та GMP/GHP, що підтверджує їх високу якість і натуральне походження інгредієнтів. «Ми раді запропонувати нашим покупцям продукт, аналога якому в Україні ще не було», - додає Олег Первушин. Він висловив упевненість, що мус заслужить прихильність навіть найвимогливіших поцінвувачів вишуканих десертів.

Фруктові муси, які продаються в супермаркетах Велика Кишеня, представлені в асортименте з різними смаками: банан, вишня, полуниця, слива, яблуко і банан, яблуко і вишня, яблуко і персик, яблучний, яблучний з вишнею, яблучний з персиком і яблучний з полуницею.