Магазин «біля дому» офіційно відкриється 18 березня. Це 11-й магазин мережі у Києві

Покупцям пропонуються товари повсякденного попиту, збалансовані пропозицією товарів власних торгових марок, якість яких не поступається орендованій продукції, але значно дешевша. Основна група товарів у цьому магазині – свіжі овочі та фрукти, молоко, ковбасні вироби, риба та м’ясо. Їхня доля у асортименті досягає 70%.

Задля більшого задоволення покупців ВК Експрес з недавнього часу стали пропонувати послугу приготовлення кави у кава-машинах, а до кави у магазинах завжди є свіжа та ароматна випічка. Покупцям пропонуються товари повсякденного попиту, сбалансовані пропозицієй товарів власних торгових марок, якість яких не поступається орендованій продукції, але значно дешевша. Основна група товарів у цьому магазині – свіжі овочі та фрукти, молоко, ковбасні вироби, риба та м’ясо. Їхня доля у асортименті досягає 70%.

У день відкриття покупці отримають можливість придбати різноманітні продукти за спеціальною ціню, зі знижкою від 10% до 56%. Зокрема, торт «Сувенірний», 500 грамів, буде доступний за ціною 19,99 замість 44,99 грн, макаронні вироби ТМ Al Dante, 400 грамів, - за ціною 11,11 грн замість 18,77 грн. Крім того, зі знижкою можна буде придбати свіжу випічку, овочі, каву, подарункові набори цукерок, молоко, фрукти, ковбасні вироби та консервацію.

Магазин буде працювати у цілодобовому режимі. Площа магазину – 145 кв. м. Кількість кас – 2, також до послуг покупців 3 термінала для безготівкового розрахунку. Перші 300 покупців з чеком на суму від 200 гривень отримають смачні та корисні подарунки.

032016 grushevskogo gazeta 1 032016 grushevskogo gazeta 2