Звичай святкувати Масляну бере свій початок з найдавніших часів. У цей період наші предки слов'яни проводжали зиму і зустрічали весну, а разом з нею і Новий рік. У народі Масляна завжди була сповнена веселощами. Вважалося, що той, хто відмовиться її святкувати, буде жити «в гіркій біді і худо скінчить».

Масляну святкують цілих 7 днів, протягом яких прийнято веселитися від душі і їсти млинці. При цьому, кожен день цього тижня має своє ім'я: Зустріч, Загравання, Ласунка, Разгуляй, Тещині вечірки, Зовичні посиденьки і Прощена неділя. Протягом цих днів віруючі готуються до майбутнього Великого посту, який передбачає утримання як від розваг, так і від гастрономічних надмірностей.

А все необхідне, щоб у свято ніхто не залишився голодним, можна знайти у мережі супермаркетів "Велика Кишеня". Господині зрадіють акційному асортименту і вигідним цінам на продукти для святкового столу. А для тих, у кого немає часу готувати, в нашому відділі власної кулінарії представлені вже готові млинці з різноманітними начинками на будь-який смак.

Нехай гора рум'яних, ароматних млинців на столі стане символом достатку і змін на краще, а також допоможе залишити в минулому не тільки холодну зиму, але і всі негаразди! Смачної вам Масляної, яскравого і насиченого свята в колі рідних і друзів!

Завжди ваша
"Велика Кишеня"