Приємні сюрпризи тільки починаються! «Велика Кишеня» знає як допомогти підготуватися до свята, тому пропонуєм кращі з кращих подарункові набори з чаєм, кавою, цукерками і алкоголем. До Дня всіх закоханих та 8 Березня в наших магазинах можна знайти живі квіти - запашні привіти весни - тюльпани.

Свято не буде повним, якщо в нього не включити відпочинок і розслаблення. Відповідно, у «Великої Кишені» є хороша пропозиція і щодо текстилю - рушники всіх розмірів в наборах, за ціною від 80 грн до 220 грн. Полуторні та двоспальні комплекти постільної білизни здивують якістю та різноманіттям навіть найвибагливіших лежнів, як і ціна на них, - 415 грн та 486 грн.

У великому асортименті в магазинах будуть представлені косметичні набори Nivea, L'Oreal, Fa, Duru, Timotei, Зелена Аптека, косметички, гаманці, а також дзеркала, плойки, праски для волосся та фени.

А щоб свято назавжди залишилося в серці, пам'ятне фото про нього ми пропонуємо взяти в елегантну фото-рамку вартістю всього від 9,99 до 19,99 гран.

Ми любимо наших покупців і тому бажаємо, щоб їхнє життя було святом кожен день.
Адже ми все для цього робимо.

Завжди ваша «Велика Кишеня»