До кінця старого року залішілося так мало часу  - а  кожному з нас ще стільки всього потрібно встигнути. Підготуватися до свят, знайти найкращі подарунки для найдорожчих... Та скільки б грандіозних планів ви не мали -  все неодмінно вдасться. Бо сьогодні ми поділимося з вами своїм фірмовим рецептом гарного настрою та натхнення для найвдалішого дня: гарячий чай з ароматом літа чи терпка чорна й солодка кава та  неймовірно смачні - ще теплі й такі спокусливі  - круасани або солодка ніжна здоба від «Великої Кишені».  Додайте до цього ще й  кілька сонячних посмішок ваших рідних – й, повірте, хороший день Вам гарантовано! За свого ж боку ми подбали про те, щоб  до вашого столу наші смаколики потрапляли ще гарячими: пекарні «Великої Кишені» розпочинають свою роботу рано в ранці – тож купити найсвіжіші пиріжки та булочки  ви можете вже о 8 годині ранку!

І раді Вам повідомити, що віднедавна ще в одному нашому супермаркеті, розташованому за адресою вул. Вербицького, 18, почала працювати власна пекарня. Тож і в цьому нашому магазіни  на Вас вже чекає величезний вибір  смачної здоби, пиріжків, круасанів, «ексклюзивних»  булочок з кукурудзяною крупою та багато іншої смакоти для усієї родині! 

 Тож не забудьте завітати до нас та спробувати найсмачнішу випічку! Переконайтеся самі – з нами кожен ранок стає початком успішного дня! 

 Щиро Ваша, “Велика Кишеня”!

До кінця старого року залішілося так мало часу  - а  кожному з нас ще стільки всього потрібно встигнути! Підготуватися до свят, знайти найкращі подарунки для найдорожчих... Та скільки б грандіозних планів ви не мали -  все неодмінно вдасться. Бо сьогодні ми поділимося з вами своїм фірмовим рецептом гарного настрою та натхнення для найвдалішого дня: гарячий чай з ароматом літа чи терпка чорна й солодка кава та  неймовірно смачні - ще теплі й такі спокусливі  - круасани або солодка ніжна здоба від «Великої Кишені».  Додайте до цього ще й  кілька сонячних посмішок ваших рідних – й, повірте, хороший день Вам гарантовано! За свого ж боку ми подбали про те, щоб  до вашого столу наші смаколики потрапляли ще гарячими: пекарні «Великої Кишені» розпочинають свою роботу рано в ранці – тож купити найсвіжіші пиріжки та булочки  ви можете вже о 8 годині ранку!

І раді Вам повідомити, що віднедавна ще в одному нашому супермаркеті, розташованому за адресою вул. Вербицького, 18, почала працювати власна пекарня. Тож і в цьому нашому магазіни  на Вас вже чекає величезний вибір  смачної здоби, пиріжків, круасанів, «ексклюзивних»  булочок з кукурудзяною крупою та багато іншої смакоти для усієї родині!

Тож не забудьте завітати до нас та спробувати найсмачнішу випічку! Переконайтеся самі – з нами кожен ранок стає початком успішного дня!

Щиро Ваша, “Велика Кишеня”!