23 жовтня компанія «Рітейл Груп» відкрила два нових магазини. Так, в Умані, Черкаська область, почав свою роботу магазин добре відомої багатьом українцям мережі «Велика Кишеня». Він став тридцять шостим за рахунком торговим майданчиком цієї мережі в Україні. А в Києві для покупців свої двері відчинив одинадцятий супермаркет мережі «ВК Експрес», що працює у форматі «магазину біля дому».

У «Великій Кишені», що відкрилася в Умані за адресою вул. Жовтневої революції, 74, - традиційно для супермаркетів цієї мережі - представлений широкий вибір продукції провідних вітчизняних та зарубіжних виробників. Тут можна купити все найнеобхідніше: свіжі овочі та фрукти, якісні та доступні продукти харчування на будь-який смак і бюджет - від делікатесів до продукції середнього цінового сегмента, а також товари для дому, косметичні засоби і промтовари. Крім цього в новій «Великій Кишені» покупці можуть скористатися спеціальним економним пропозицією - і придбати деякі товари на вагу і на розлив. Тобто сипучу бакалію, кондитерські вироби і навіть побутову хімію в новій «Великій Кишені» можна купити рівно в тому обсязі, в якому вони необхідні зараз, - без переплат за упаковку та бренди.

І ще один важливий момент: у мережі «Велика Кишеня» цінують своїх постійних покупців і роблять все можливе для того, щоб їм було вигідно здійснювати покупки в супермаркетах мережі. Саме тому тут розробили і впровадили унікальну програму лояльності «Бумеранг», завдяки якій покупці супермаркетів «Велика Кишеня» можуть в прямому сенсі слова заробляти на покупках товарів, що беруть участь в «Бумеранзі».

Новий супермаркет «ВК Експрес» знаходиться за адресою Київ, вул. Кіквідзе, 2/34. У ньому представлений асортимент продукції, що нараховує близько 1500 найменувань товарів, переважно, повсякденного попиту і першої необхідності: від якісних і свіжих продуктів харчування, побутової хімії до засобів особистої гігієни. Магазин відкритий для покупців 24 години на добу сім днів на тиждень.

Як у новому супермаркеті «ВК Експрес», так і у новій «Великій Кишені» представлені в широкому асортименті і товари під власними торговими марками. Вироблена спеціально під замовлення «Рітейл Груп», така продукція ні в чому не поступається брендовим аналогам, але коштує набагато менше, що дозволяє покупцям економити без пошуків компромісів між ціною і якістю.