23 жовтня о 9:00 «Велика Кишеня» запрошує мешканців та гостей Умані на святкове відкриття другого в місті супермаркету нашої мережі. Вже зовсім скоро він відкриє свої двері для перших покупців за адресою м. Умань, вул. Жовтневої революції, 74.

У новому магазині на відвідувачів чекає великий вибір продукції від провідних вітчизняних та зарубіжних виробників: тут можна буде придбати все найнеобхідніше - від якісних і свіжих продуктів харчування до товарів для дому, косметичних засобів та канцелярського приладдя. Також у новому магазині будуть представлені товари на вагу і на розлив: крупи, макарони, кондитерські вироби і навіть побутову хімію можна буде купити рівно в тому обсязі, в якому вони вам необхідні зараз, - без переплат за упаковку та бренди. Ще однією можливістю для економії сімейного бюджету для покупців нового магазину стануть представлені тут в асортименті товари під власними торговими марками «Великої Кишені». Вироблена кращими українськими виробниками спеціально під замовлення мережі, така продукція ні в чому не поступається брендовим аналогам, але коштує вона набагато менше, що дозволяє покупцям економити без пошуків компромісів між ціною і якістю.

У новому супермаркеті також діятимуть спеціальні цінові пропозиції і улюблена багатьма українцями програма лояльності «Бумеранг», завдяки якій покупці зможуть в прямому сенсі слова заробляти на покупках товарів, що беруть участь в «Бумеранзі».

Нова «Велика Кишеня» чекає на вас!

102015 uman listovka 1