3 жовтня в місті Обухів Київської області відбулося урочисте відкриття нового - першого в місті - гіпермаркету нашої мережі «Велмарт».

У відкритому за адресою вул. Київська, 119, новому магазині представлений традиційний для «Велмарту» найширший асортимент товарів, що називається, на всі випадки життя. Тут покупці за найприйнятнішими цінами зможуть придбати продукти харчування від провідних українських та зарубіжних виробників: свіжі овочі та фрукти, бакалію та консервацію, кондитерські вироби на будь-який смак, а також і безліч непродовольчих товарів - від косметичних засобів до товарів для дому і побутової хімії.

До речі, пральні порошки, миючі засоби і рідке мило тепер - як і цілий ряд інших продуктів, наприклад, таких, як крупи і макарони, соняшникова і оливкова олія, корми для тварин і т.д. - В новому «Велмарті» можна буде придбати на вагу і на розлив за спеціальними низькими цінами. Завдяки відсутності витрат на упаковку та рекламу, така продукція коштує дешевше і її можна придбати рівно стільки, скільки необхідно в даний момент.

У відкритому магазині відвідувачі завжди зможуть придбати свіже м'ясо і продукцію власного рибного цеху мережі. Працює тут і своя власна пекарня, завдяки чому покупці можуть бути впевнені в свіжості і якості хлібобулочних виробів, придбаних у «Велмарті».

Традиційно для магазинів нашої мережі тут будуть діяти постійні акції та сезонні спеціальні цінові пропозиції, завдяки яким наші покупці зможуть значно економити сімейний бюджет. До слова сказати, робити покупки в новому «Велмарті» буде дуже легко і комфортно: орієнтуватися у відділах в магазині відвідувачам допоможе нова, зручна і дуже зрозуміла система навігації, а завдяки інновації - встановленим в «Велмарті» касам самообслуговування - сплатити за свої покупки можна буде швидко і без черг.

Чекаємо на Вас за адресою: м Обухів, вул. Київська, 119.