10 вересня в Києві відбулося святкове відкриття оновленого супермаркету «Велика Кишеня», розташованого за адресою вулиця Васильківська, 8. Покупці магазину, що відкрився  після рестайлінгу і проведених ремонтних робіт, були приємно здивовані не тільки оновленим інтер'єром, але і безліччю нововведень, з якими здійснювати покупки в магазині стало набагато комфортніше і економніше. При цьому - завдяки спеціальним ціновими пропозиціями та інноваційним технічним рішенням, впровадженим на майданчику, - з повним правом можна говорити про подвійну економії: грошей і часу!

Для зручності відвідувачів супермаркету в оновленій «Великій Кишені» змінили зонування торговельних залів і оптимізували систему навігації: нові яскраві і інформативні вказівники дозволять легко і швидко знайти акції та спеціальні цінові пропозиції, а, значить, і заощадити сімейний бюджет. Також були внесені зміни і в архітектурне рішення приміщення: тепер перший і другий поверхи супермаркету з'єднані зручними внутрішніми сходами. Слід зазначити, що і перший, і другий поверхи магазину обладнані касами самообслуговування, завдяки яким при наявності платіжної картки заплатити  за покупки можна швидко і без черги.

Також у магазині з'явилася і продукція на вагу: крупи, макарони, соняшникова олія і навіть побутова хімія - миючі та чистячі засоби, які можна придбати в потрібному обсязі на вагу або на розлив. Завдяки цьому покупці мають можливість економити, купуючи саме стільки продукції, скільки їм необхідно в даний момент і не переплачуючи за упаковку.

Також тут в асортименті представлені і товари власних торгових марок «Великої Кишені», в тому числі, і найбільш популярних з них - ТМ «Хіт продукт» і №1: це якісна продукція, яка виробляється спеціально під замовлення мережі кращими українськими виробниками. Вона ні в чому не поступається брендовим аналогам, а коштує при цьому значно дешевше, що дозволяє покупцям економити без пошуків компромісів між ціною і якістю.

  В цілому ж, оновлений магазин порадує своїх покупців розширеним асортиментом саме тих товарів, на які існує найбільший попит.

Тож запрошуємо вас в оновлену «Велику Кишеню»: ми робимо все, щоб здійснювати покупки з нами було ще комфортніше і економніше!