24 квітня 2015 після проведеного рестайлінгу відбудеться відкриття супермаркету «Велика Кишеня» за адресою Залізничне шосе, 57. На перших 500 покупців оновленого магазину, які зроблять в цей день покупки на суму від 139 гривень, чекатимуть подарунки!
Оновлений магазин стане набагато комфортнішим для відвідувачів - цьому сприятиме і нове зонування площі, і поліпшена система навігації. Також після рестайлінгу в супермаркеті з'являться в магазині і товари на вагу: крупи, макарони і навіть побутова хімія - миючі та чистячі засоби, які можна буде придбати в потрібному обсязі на вагу або на розлив. Також в асортименті тут будуть представлені і товари власних торгових марок «Великої Кишені»: якісна продукція, яка виробляється спеціально під замовлення мережі кращими українськими виробниками. При цьому, не поступаючись ні в чому брендовим аналогам, коштує вона набагато менше, що дозволяє покупцям економити без пошуків компромісів між ціною і якістю.

«Магазин за адресою Залізничне шосе, 57, - перший із супермаркетів мережі «Велика Кишеня». Він був відкритий 27 квітня 2000 року, - зазначив Максим Попов, директор з продажів «Великої Кишені». - І сьогодні мова йде не просто про модернізацію - актуалізації логотипу, оновленні фасаду - цієї торгової точки. Наша мета - в рамках проекту рестайлінгу зробити цей - знаковий для нас - магазин більш зручним і комфортним для покупця. Ми прагнемо максимально ефективно використовувати накопичений за 15 років роботи мережі досвід - і впроваджуємо інновації, грунтуючись саме на ньому».

14 042015 1