Якість продукції рибного цеху мережі супермаркетів «Велика Кишеня», а також його система управління якістю відповідає міжнародним нормам і стандартам. Підтвердженням тому став проведений на виробництві аудит і сертифікати, видані за його результатами «Великій Кишені» «Центром сертифікації матеріалів та виробів» («Центр Сертифікації матеріалів та виробів» - ОС «ЦСМВ»).

Як зазначив Керівник департаменту забезпечення якості «Великої Кишені» Олександр Загребельний, отримання даних сертифікатів було ще одним важливим кроком на шляху удосконалення системи контроля якості продукції власного виробництва: «Для нас ця подія стала знаковою - ми одержали доказ того, що рухаємося у вірному напрямку, що нам вдається змінюватися на краще, враховувати попередній власний досвід - як досягнення, так і помилки. Ми робимо все можливе для того, щоб наш покупець, приходячи до нас в магазин, знав, що на нього тут чекає якісна продукція, відповідна всім нормам і вимогам міжнародних стандартів якості».

Так, згідно з першим з отриманих документів*, система управління якістю надання послуг оптової та роздрібної торгівлі, а також виробництва харчових продуктів відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001: 2008).

Наявність такого сертифіката підтверджує, що всі внутрішні процеси контроля якості знаходяться на високому рівні, і система працює як добре злагоджений механізм, що сприяє виробництву продукції високої якості та мінімізації браку на виробництві.
Другий з отриманих сертифікатів** свідчить про те, що система управління безпечністю харчових продуктів відповідає нормам ДСТУ ISO 22000: 2 007 (ISO 22000: 2005). А це означає, що виробничі процеси в рибному цеху «Великої Кишені» відповідають нормам міжнародного стандарту ISO 22000 від технічного оснащення виробництва та поводження з сировиною до санітарно-гігієнічних вимог.

* «Сертифікат на систему управління якістю»
** «Сертифікат на систему управління безпекою харчових продуктів»