З 1 по 31 серпня на всіх покупців супермаркетів нашої мережі чекає спеціальна сезонна пропозиція - величезний вибір смачних кавунів і динь за дуже доступними цінами. Поспішіть побалувати себе дарами спекотного літа і заодно очистити і зміцнити свій організм природними засобами.
 
Так-так, все саме так. Справа в тому, що сезонні баштанні культури - справжнє джерело корисних для нашого організму речовин.
 
Так, всупереч розхожій думці про те, що диня є досить «важким» продуктом, вона легко засвоюється організмом і, на думку деяких дієтологів, навіть сприяє переварюванню жирної їжі, адже клітковина, що міститься в ній, покращує травлення.


Про корисні властивості чудо-ягоди - кавуна - знали ще древні єгиптяни, а от у нас, на думку дослідників, кавуни з'явилися приблизно в 17 столітті, але до кінця 19 століття вважалися рідкісним делікатесом. Сьогодні ж кавун не назвуть серед вишуканих ласощаів, але менш корисним для нашого організму він не став. У кавунах міститься у велика кількості лікопен - сильний природний антиоксидант, а його сік є дуже ефективним сечогінним і жовчогінним засобом і сприяє очищенню печінки і нирок від шлаків і піску. До того ж багато фанатів правильного харчування і ті, хто прагнуть схуднути, добре знають про чарівні можливостях кавунової дієти.
 
Але найважливіше - стиглі і соковиті, ароматні і солодкі кавуни та дині - це просто неймовірно смачно. А тому - поспішіть побалувати себе і своїх близьких подарунками спекотного літа від «Великої Кишені»!