З першого липня 2015 року буде змінено правила нарахування бонусів на Картку для всієї родини. За кожну покупку з карткою в магазинах «Велика Кишеня» та «ВК Експрес», нараховуватимуться бонуси у розмірі 1% від вартості придбаного товару.

На сьогоднішній день «Велика Кишеня» - єдина мережа, яка пропонує своїм покупцям дві можливості для економії: це накопичувальна бонусна Картка для всієї родини та унікальна програма лояльності «Бумеранг». Саме завдяки останній наші постійні покупці заробляють половину вартості придбаних за цією програмою товарів: ці кошти зараховуються бонусами на карту учасника «Бумерангу». А вже наступного дня їх можна використовувати при розрахунку на касі.

Та задля того, щоб утримувати ціни на представлену в нашій мережі продукцію на доступному рівні та продовжувати удосконалювати нашу програму лояльності «Бумеранг», ми змінюємо систему нарахування бонусів. Тож з першого липня за кожну покупку, зроблену магазинах «Велика Кишеня» та «ВК Експрес», вам нараховуватимуться бонуси у розмірі одного відсотка від суми покупки.

Та ми робимо все можливе для того, щоб надавати нашим постійним покупцям більше можливостей для економії на покупках в магазинах нашої мережі. Вже найближчим часом добре відому багатьом українцям програму лояльності «Бумеранг» буде значно покращено та вдосконалено. Заробляти з «Бумерангом» стане ще простіше та комфортніше. Також наші покупці можуть заощаджувати кошти завдяки великій кількості акцій та сезонних операцій, в межах яких ми пропонуємо придбати за найнижчими цінами сезоні товари та продукти.

Якщо у вас виникли запитання чи є необхідність додаткової інформації, звертайтеся за телефоном гарячої лінії: 0-800-501-505.