Ти - майбутній економіст, фінансист або співробітник сфери торгівлі. Мрієш про успішну кар'єру і професійне зростання? Не чекаючи отримання диплома, замислюєшся про пошуки роботи і прагнеш закласти міцний фундамент свого майбутнього вже сьогодні? Тоді чекаємо тебе в нашій «Молодий команді» - новому проекті одного з лідерів ринку роздрібної торгівлі України - мережі «Велика Кишеня»!

 «Молода команда» - це програма навчання та стажування для випускників та студентів старших курсів профільних вузів і спеціальностей. Завдяки нїй майбутні фахівці отримують унікальний шанс пройти комплексне навчання під керівництвом співробітників мережі та професійних тренерів; отримати управлінський і комерційний досвід в одній з найбільших роздрібних мереж України, а також зробити перші впевнені кроки кар'єрними сходами. При цьому грамотно побудована навчальна програма і паралельне закріплення отриманих знань на практиці допоможуть учасникам проекту виробити необхідні професійні навички в найкоротші терміни. Але і це далеко не все - стажування в рамках проекту «Молода команда оплачується, а кращим слухачам курсу ми запропонуємо працевлаштування за фахом в «Великій Кишені»!

Що необхідно, щоб стати учасником програми?

  1. Бути студентом старших курсів або випускником профільних ВНЗ та/або спеціальностей (економіка, фінанси, торгова справа);
  2. Мати навички роботи з ПК;
  3. Мати виражені лідерські та організаторські здібності і, звичайно, прагнути стати неперевершеними професіоналами;
  4. Відправити заявку за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши свої контакти для зворотного зв'язку. З тобою обов'язково зв'яжуться наші HR-менеджери і запросять на співбесіду.

Зверни увагу - програма «Молода команда» буде реалізовуватися у кілька етапів:

1. З 17.06.2015 по 1.08.2015 учасники мають заповнити анкету, а також надати посилання на власний творчий доробок - портфоліо або приклади своїх робіт.
2. З 03.08.2015 по 05.08.2015 – журі «Великої Кишені», до складу якого увійдуть профільні спеціалісти та топ-менеджери мережі, обере найкращі роботи, авторів яких буде запрошено до участі в наступному етапі конкурсу. Список учасників, які пройшли відбірковий тур, буде оголошено на офіційному сайті «Великої Кишені» та у групах мережі в Facebook та ВКонтакті. Також учасникам буде передано творче завдання, за результатами виконання якого буде визначений переможець конкурсу .
3. З 6.08.2015 по 20.08.2015 – період виконання учасниками, яких було запрошено до участі у другому турі конкурсу, отриманого творчого завдання. Надання виконаних робіт на розгляд журі не пізніше 17.07.2015.
4. З 21.08.2015 по 28.08.2015 – визначення переможців конкурсу журі та оголошення результатів на сайті «Великої Кишені» та в групах в наших соціальних мережах. Переможця буде проінформовано особисто.

«Вперше програма «Молода команда» була успішно реалізована в 2014 році, - розповідає керівник проекту Ольга Добриніна, фахівець по роботі з персоналом мережі «Велика Кишеня». - Тоді з 60 кандидатів, які відгукнулися на пропозицію «Великої Кишені» за підсумками конкурсу було відібрано 15 чоловік, які й пройшли повний курс навчання та стажування в магазинах нашої мережі. Для нас це був дуже позитивний досвід: до нас звернулися хлопці, які були зацікавлені в отриманні якісної бази знань і професійних навичок, яким була цікава ця робота. Ми ж на етапі співбесід визначали, чи підходить нам здобувач за особистими якостями. Після завершення проекту наші найкращі стажери успішно продовжили співпрацю з нами, продовжуючи демонструвати чудові результати в роботі. Сподіваємося, що і в цьому році наша програма виявиться настільки ж успішною для нас - і, звичайно, настільки ж корисною для її учасників.»