5 червня в Києві за адресою вулиця Макіївська, 8, відбулося урочисте відкриття десятого ювілейного супермаркету мережі «ВК Експрес». Загальна площа нового магазину складає 227,7 кв. м, торгова - 193, 7 кв. м.

Традиційно для магазинів мережі «ВК Експрес» в супермаркеті, що відкрився, можна придбати всі необхідні товари: якісні та свіжі продукти харчування, побутову хімію, засоби особистої гігієни та безліч іншої продукції як відомих брендів, так і під власними торговими марками мережі. В цілому, асортимент "ВК Експрес" налічує близько 1500 найменувань товарів, переважно, повсякденного попиту - найпопулярніші і найнеобхідніші позиції.

Також у новому магазині, як і у всій мережі, діє бонусна програма лояльності «Для всієї родини». Її учасникам при кожній покупці на картку нараховуються бонуси, якими вже наступного дня можна розрахуватися за покупки. Крім цього, покупці магазинів «ВК Експрес» мають можливість значно економити сімейний бюджет завдяки програмі «50% ціни на картку повертаємо», за умовами якої за купівлю певних товарів покупцям повертається 50% їх вартості на картку - бонусами. Для зручності покупців щотижня перелік продукції, що приймає участь в акції, оновлюється.