Асортимент якісної і недорогої продукції на наших полицях поповнився новими товарами. Під однією з найпопулярніших власних торгових марок мережі «Велика Кишеня» «Хіт продукт» тепер представлені функціональні, якісні та недорогі кофри. Серед новинок - кофри для зберігання і транспортування ковдр і постільної білизни, кофри на 3 відділення для невеликих речей, зручні підвісні кофри-органайзери на 6 відділень для взуття, а також універсальні чохли, які допоможуть зберегти речі в хорошому вигляді.

Новинки від ВТМ «Хіт продукт» виготовляються під замовлення мережі «Велика Кишеня» ТОВ «ЛЕВІТЕР ІНТЕРПРАЙС», яке давно і успішно співпрацює з цілою низкою роздрібних мереж, що працюють в Україні: «Космо», «Фуршет», «Ашан» і багатьма іншими. Вся продукція виробляється з вітчизняної сировини і відповідає санітарно-гігієнічним нормам, підтвердженням чому є санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України.

«Ми продовжуємо розширювати лінійку категорії догляду за одягом. Представлені новинки під ВТМ «Хіт продукт» при хорошому рівні якості будуть також дуже доступні за ціною, - зазначає Марія Тарасенко, бізнес-менеджер компанії Daymon, яка займається розвитком ВТМ для мережі «Фудмережа».

Новинки вже сьогодні можна придбати в магазинах мереж «Велика Кишеня», «Велмарт» і «ВК Експрес».