Зустрічайте новинку на наших полицях.  Компанія «Рітейл Груп», що керує мережею супермаркетів «Велика Кишеня», «ВК Експрес» і «Велмарт», представила під уже добре відомої багатьом українцям власною торговою маркою «Добрино» цілу серію новинок: солодкі сирки з ваніллю і какао, сирну масу з курагою і родзинками, а також традиційний кисломолочний сир. Виробником нової продукції ВТМ «Добрино» за результатами проведеного тендеру став постачальник ТОВ «С-Транс», що належить компанії «Inmilkco».
Смачні, поживні і корисні сирки, сирні маси і сир під ВТМ «Добрино» виробляються з натурального цільного і знежиреного молока з додаванням чистих культур молочних бактерій за традиційною технологією. Завдяки цьому в кожній з представлених новинок вдається зберегти всі корисні речовини, якими так багатий сир. У ньому міститься кальцій і фосфор, які беруть участь у формуванні кісткової тканини, а входять до його складу мінеральні речовини беруть активну участь у виробленні гемоглобіну. Саме тому його рекомендують включати в повсякденний раціон для профілактики недокрів'я, а також в щоденне меню як дорослих, так і дітей.
«Товари під ВТМ «Добрино» вже добре зарекомендували себе: на сьогоднішній день під цією торговою маркою успішно продається молочна продукція в асортименті: масло вершкове, тверді сири, яйця, - зазначила Анна Кувшинова, старший бізнес-менеджер компанії Daymon, яка займається розвитком ВТМ для мереж компанії «Рітейл Груп». - Результати перших двох тижнів продажів цієї продукції показали, що нашим покупцям припали до душі і представлені новинки. Вони виготовляються за традиційними рецептами з добірного вітчизняної сировини одним з кращих виробників молочної продукції, який виробляє молочні ВТМ і для ряду інших українських роздрібних мереж. А завдяки відсутності маркетингових витрат на просування товарів під власними торговими марками, ціна на них значно нижча вартості аналогів відомих ТМ».
Новинку можна вже сьогодні придбати в магазинах мереж «Велика Кишеня», «ВК Експрес», «Велмарт».
Перелік новинок ВТМ «Добрино»:
Сирок солодкий з ваніллю (15% жирності) - 90 г.
Сирок солодкий з какао (15% жирності) - 90 г.
Сирна маса з курагою (15% жирності) - 200 г.
Сирна маса з родзинками (15% жирності) - 200 г.
Кисломолочний сир (10% жирності) - 200 г.