Компанія Рітейл Груп, що управляє мережею супермаркетів «Велика Кишеня», гіпермаркетов «Велмарт» і магазинами біля дома «ВК Експрес», розширила лінійку продуктів під власною торговою маркою «Вероні» в категорії алкогольні напої. Відтепер під цим брендом, крім білого ігристого вина "Асті" і вермутів, будуть продаватися і якісні вина українського виробництва в асортименті.  

Лінійка ВТМ «Вероні», продукція якої представлена виключно в магазинах «Велика Кишеня», «Велмарт» і «ВК Експрес», поповнилася сімома новими Артикул. Вже сьогодні в мережі можна придбати улюблені багатьма українцями вина за доступною ціною: «Шардоне», «Кадарка Оксамитна», «Мускат Оксамитне», «Каберне», «Кагор», «Тамянка Сонячна» і вино «Оксамит». Ці напої виробляються на замовлення «Великої Кишені» відомим українським виробником - Таіровський винзаводом "Нива", визнаним одним з найбільш динамічно розвиваються підприємств виноробної галузі України. Цей постачальник також виготовляє вже популярні у покупців мережі «Велика Кишеня» вермути і "Асті" під ТМ «Вероні».


Слід зазначити, що продукція цієї власної торгової марки проводиться виключно з вітчизняної сировини: винограду, вирощеного в Одеській і Миколаївській області, на територіях Дністровського та Дніпро-Бузького лиманів. Сучасні виробничі потужності, кращі технології і ретельно відібрана вітчизняна сировина - все це стало запорукою створення дійсно якісного продукту, який нічим не поступається багатьом відомим брендам. А відсутність традиційних для звичайних торгових марок маркетингових витрат дозволяє мережі запропонувати більш прийнятні і доступні для покупця ціни на вина ВТМ «Вероні». Новинку можна вже сьогодні придбати в магазинах мережі «Велика Кишеня»