Свіжі, смачні, поживні, 100% натуральні курячі яйця на полицях наших супермаркетів чекають на своїх покупців.

Яйця ТМ «Від фермера» відбираються з господарства, де курей годують натуральними кормами. Це надає природного кольору жовтку, гарної в’язкості білку та відмінної міцності шкарлупі.

Господарство розташоване в Чернігівській області. На території господарства обладнані пташники з вирощування молодняка, пташники для утримання курей-несучок, складських приміщень для сортування та зберігання курячих яєць.

Курчат курей-несучок купують лише на перевірених племінних птахокомплексах, які займаються виведенням породистих курчат курей-несучок, дотримуючись всіх необхідних стандартів.

Після транспортування курчат на ферму їх висаджують до пташника для вирощування, в якому за ними особливо доглядають. З перших днів життя в корми додаються необхідні вітаміни для гарного імунітету та якісного яйця. Також птиця проходить необхідний курс вакцинації.

Вода – один з найважливіших факторів для здоров'я птиці і, як наслідок, якості яйця. Вода, яку вживає птиця, береться з власних свердловин на території господарства та регулярно здається на аналізи в лабораторію для контролю.

Корми виготовляються на власних комбікормових заводах з натуральних складових: зерна, пшениці та інших компонентів. Усі складові тільки рослинного походження.

Найкорисніше яйце – це яйце від молодої курки, оскільки в нього курочка вкладає все найкраще. Фермерське яйце відбирається з особливих пташників ферми, в яких курей годують особливими поліпшеними кормами.

Виробництво перебуває під постійним ветеринарним контролем, регулярно здійснюються лабораторні дослідження для підтвердження якісних показників продукції з мікробіології.

Яйця від фермера можна придбати у магазинах всієї нашої мережі.