Новинка! Кава Graan — наша власна торгова марка

Ми захотіли створити смачну і якісну каву за привабливою ціною. А віра в те, що натуральна зернова кава може бути доступною і стала причиною створення кави власної торгової марки.

Смак і аромат кави закладені в кавовому зерні. Що якісніша кісточка всередині кавового фрукта, то добротніший благородний напій. Виділяючи зерно як основу кави, ми представили нашим покупцям каву власної торгової марки Graan, що в перекладі означає «зерно».

VK stakan 2

Сміливо заявляємо: якість нашого продукту гарантована. Ми закуповуємо тільки високоякісне зерно у перевіреного постачальника, обсмажуємо його на професійному обладнанні, а служба контролю якості ретельно стежить за виробництвом та доставкою кави на полиці наших супермаркетів, а також контролює продукт на виході з кавомашини.

Кава ТМ Graan — це ексклюзивний бленд, що складається на 70% з арабіки і на 30% з робусти, розроблений незалежним кавовим експертом Мариною Пенза спеціально для клієнтів «Велика Кишеня».

Бленд — це суміш з декількох сортів кави, вирощених в одній або декількох країнах. Тому смак кави безпосередньо залежить від фантазії творців.

Arabica Brazil Santos - 50%

Arabica India Monsooned Malabar - 20%

Robusta India Monsooned Malabar - 10%

Robusta India Kaapi Royale - 20%

Збалансований насичений смак з легкою гіркуватістю і делікатною кислинкою. Можуть відчуватися нотки шоколаду, карамелі, цитрусові відтінки.

Кава ТМ Graan представлена у 2 видах — зерновому і молотому, в упаковці 250 грамів, її можна знайти в усіх магазинах ТМ «Велика Кишеня».

VK pachka kofe

До того ж спробувати готову каву можна прямо в наших супермаркетах. Для цього ми встановили  професійні кавомашини Franke (Швейцарія), в яких готується наша власна кава Graan. І тепер кожен наш відвідувач може приготувати бажаний напій самостійно і оплатити його на касі.

VK kofemashina

«Під час створення бленда для кави Graan ми використовували особливу технологію. Перед нами стояло завдання з певного смаку та цінової політики. З асортименту сировини, доступної на ринку, ми вибрали сорти для потенційних блендів і створили кілька варіантів. З цих варіантів на попередній дегустації вибрали 6, а потім на кавомашині Franke провели сліпу дегустацію з голосуванням. За підсумками голосування зупинилися на бленді з класичним складом арабіки та робусти середнього обсмаження. Це дозволило зберегти фруктову освіжаючу кислинку, але при цьому збільшити щільність і солодкість. У результаті отримали насичений, добре збалансований напій з нотами горіхів, карамелі, молочного шоколаду і цитруса», — зазначає Марина Пенза, керівник і тренер Fair Finch Coffee School, координатор Specialty Coffee Association Україна.

Ми раді презентувати нашим покупцям власну каву Graan, в який вклали віру і старання. Тепер наші покупці зможуть купувати 100% зернової кави, а також можуть бути впевнені, що якісний товар буває і за розумною ціною.