28 грудня ми радісно повідомляємо про урочисте відкриття нового «ВК Експрес» в абсолютно новому форматі на вул. Декабристів, 8-А.

Це прекрасна новина для всіх шанувальників мережі й особливо мешканців Дарницького району, адже тепер вони матимуть можливість насолоджуватися купівлею якісних і свіжих продуктів у супермаркеті «ВК Експрес» недалеко від дому.

Площа торгового залу – 772 кв. м. У супермаркеті працюватимуть 12 кас для готівкового і безготівкового розрахунку, 6 із яких ― каси самообслуговування.

Головна особливість нового «ВК Експрес» ― це ідеально підібраний асортимент, що дозволить задовольнити всі потреби, які необхідні в рамках «магазину біля дому». До того ж у новому супермаркеті ми впровадили додаткові сервіси. Це зони фуд-просторів із послугами приготування на сучасному обладнанні найсвіжіших продуктів, які покупець щойно придбав.

З особливостей супермаркету ― відкритий м'ясний цех, де будуть молоти фарш і обробляти м'ясо, класичний тандир із багатим вибором свіжого хліба і хлібобулочних виробів.

Візитна картка супермаркету ― затишне кафе зі стравами української та європейської кухні, а також піцерією, де всього за 7 хвилин приготують гарячу піцу за традиційними рецептами. Піцу можна буде придбати навинос. Завдяки встановленій професійній швейцарській кавомашині FRANKE відвідувачі супермаркету зможуть насолодитися правильно звареною свіжозмеленою кавою сорту арабіка, бленд якої розроблений професійним бариста спеціально для «ВК Експрес».

Ласкаво просимо щодня! Режим роботи ― цілодобовий.

 VKE Dec4

 VKE Dec4

 VKE Dec4

 VKE Dec4

 VKE Dec4

 VKE Dec4

 VKE Dec4

 VKE Dec4

 VKE Dec4