За піцою сьогодні необов'язково йти до ресторану. 20 серпня в супермаркеті «Велика Кишеня» за адресою вул. Васильківська, 8, відкриваються оновлений відділ кулінарії та власна піцерія.

Піцерія в супермаркеті «Велика Кишеня» — це понад 12 різновидів піци, щоб обрати собі до смаку, приємні ціни та можливість замовити піцу із собою.

З 20 серпня по 10 вересня буде діяти спеціальна ціна на піцу «Неаполітанська» — одну з найпопулярніших різновидів піци в усьому світі. Сподобається абсолютно всім шанувальникам італійської кухні.

Наша піца готується на справжньому італійському обладнанні. Тісто й соус для неї готуємо самостійно з використанням виключно свіжих продуктів високої якості.

Піца власного виробництва мережі супермаркетів «Велика Кишеня» натуральна і безпечна — не містить хімічних добавок. А щоб вона була справді смачною, ми обов’язково стежимо за свіжістю продуктів, чистотою на кухні та відповідністю якості стандартам.

Духмяну та смачну піцу ми готуємо за 7 хвилин!

Оновлений відділ кулінарії в супермаркеті «Велика Кишеня» — це широкий вибір фірмових страв європейської кухні за приємними цінами.

vasilkovskaya2

vasilkovskaya3

Натуральна свіжозварена кава в супермаркеті «Велика Кишеня» за кращою ціною — усі відвідувачі мають можливість насолодитися свіжозвареною кавою за дуже приємною ціною. Її бренд, розроблений бариста Specialty Coffee Association Україна спеціально для нашої компанії, складається на 70% з арабіки й на 30% з робусти:

  • Arabica Brazil Santos 50%
  • Arabica India Monsooned Malabar 20%
  • Robusta India Monsooned Malabar 10%
  • Robusta India Kaapi Royale 20%

vasilkovskaya1

Збалансований насичений смак із легкою гіркуватістю і делікатною кислинкою. Можуть відчуватися нотки шоколаду, карамелі, цитрусові відтінки.

Кава готується в професійній швейцарській кавомашині FRANKE, яка розташована в затишному кафе саме всередині магазину. Кожен наш відвідувач може приготувати бажаний напій самостійно й оплатити його на касі.