24 вересня у магазині Велика Кишеня відбувся перший в новому сезоні майстер-клас з випікання хлібобулочних виробів. Всі найяскравіші моменти таемоції дітей можна подивитися у фотозвіті.

А на словах: на уроці в нашій Школі Юних Пекарів діти навчилися випікати ніжну французьку випічку - від замісу до декорування готового виробу.

Допомагала їм у цьому  Шенгелія Теа, керівник виробництва хлібобулочних виробів: «Ми занурилися у французьку культуру, дотримуючись всіх правил французьких пекарів, і точно виконали їх вимоги по приготуванню».

Школярі готували круасани з кремом, найніжніші булочки з маком і ягодами. Поки смакота випікалась, сходили на екскурсію по цеху і дізналися тонкощі виробництва французького тіста.
Наприкінці заходу ми порадували маленьких гостей солодкими подарунками. Юні учасники залишилися задоволені, а деякі навіть вирішили,що хочуть стати професійними пекарями в майбутньому!

Погодьтеся, що їжа є однією з важливих складових нашого життя. А тому навик готувати смачно, красиво, із задоволенням важливо прищеплювати з дитинства. І, цілком можливо,з часом це заняття переросте в талант і стане покликанням.

Ми запрошуємо вас і далі розвивати таланти своїх дітей разом з торговоюмережею Велика Кишеня. Майстер-класи проходять раз на місяць, список магазинів дивіться на сайті www.kishenya.ua в розділі Школа Юних Пекарів.